جدول پخش هفتگی
دانلود سریال کره ای The Witch’s Diner 2021
نام سریال رستوران جادوگر آخرین بروزرسانی قسمت 3 / زیرنویس 3
دانلود سریال کره ای The Penthouse 3: War in Life
نام سریال پنت هاوس فصل 3 آخرین بروزرسانی قسمت 7 / زیرنویس 7
دانلود سریال کره ای Imitation 2021
نام سریال تقلید آخرین بروزرسانی پایان یافته

دانلود انیمه Yona of the Dawn 2014

شاهزاده خانم یونای مو قرمز پس از خیانت و فرار از خانه اش ، چهار اژدهای افسانه ای را جستجو می کند تا پادشاهی دزدیده شده خود را پس بگیرد.

پایان یافته

دانلود سریال تایوانی Cometesting

* 2 نسخه از فینال (قسمت 8) وجود دارد ، نسخه 1 از فیس بوک پخش شد و نسخه 2 از یوتیوب پخش شد. * "فکر می کنید دوستداران اطراف شما می توانند در مقابل آزمایش خود مقاومت کنند؟" رابطه محرمانه عشق چند زاویه ای به جرات با امکانات مختلف عشق آزمایش می شود. شاید "مرد کف" بیماری است که عشق را به راحتی فراموش می کند.

پایان یافته

دانلود سریال تایوانی Deja Vu 2019

شوهری که از بسیاری جهات کمبود دارد خود را در بعد دیگری گیر می دهد. آیا او می تواند برای حل و فصل ازدواج خود به همسرش برگرداند؟ دا لو دوباره سالگرد ازدواج خود را بهم ریخت! ششمین سال زندگی مشترک آنها است. یونگ چی پس از اینكه متوجه شد باردار است در حالی كه با فشارهایی كه برای ارتقا promotion سطح روبرو است مواجه است كافی است با آن مقابله كند. او تحمل شوهرش را انجام داده است. در این زمان ، یک راننده تاکسی مرموز از راه می رسد و دا لو را به بعد دیگری منتقل می کند که دا لو برای رفتن به خانه خود باید اشتباهات خود را جبران کند.

پایان یافته

در سال 1890، زن جوانی در ازای پرداخت بدهی مالی خانواده اش، مجبور میشود با عنوان “عروس ارواح” با مرد مُرده ای ازدواج کند. تلاش او برای شانه خالی کردن از این امر، به کشف توطئه ای بزرگتر و مرموزتر از حد تصورش انجام شد…

پایان یافته

دانلود سریال تایوانی Love of the Aegean Sea 2004

این مجموعه نمایشی عاشقانه با بازی زیبایی در دریای اژه با موسیقی دوست داشتنی ، تماشایی است. گوان شیائو تانگ یک دانشجوی با استعداد موسیقی است که اهل شانگهای است. در سفر به یونان در دریای اژه ، او دو پسر را شناخت. یکی لی یائو شیانگ یک مسافر وب دوست و آزاد روحیه است و دیگری لی ان کی ، پسر یک تاجر ثروتمند. ان چی در پناه پدر و مادرش زندگی پنهان ، کنترل شده و تنهائی را سپری می کند. برای ناراحتی En Qi ، والدینش می خواهند او را با دختر یک مرد ثروتمند خواستگاری کنند. دوستی شیائو تانگ با دو مرد شکوفا می شود. اما فقط یک عشق می تواند برای او وجود داشته باشد ... او چه کسی را انتخاب خواهد کرد؟

قسمت 10