جدول پخش هفتگی
دانلود سریال کره ای The Witch’s Diner 2021
نام سریال رستوران جادوگر آخرین بروزرسانی قسمت 3 / زیرنویس 3
دانلود سریال کره ای The Penthouse 3: War in Life
نام سریال پنت هاوس فصل 3 آخرین بروزرسانی قسمت 7 / زیرنویس 7
دانلود سریال کره ای Imitation 2021
نام سریال تقلید آخرین بروزرسانی پایان یافته

دانلود فیلم Bye June 1998

در حالی که سه دوست با فارغ التحصیلی از دبیرستان که فقط چند ماه دیگر در آن نیست ، خود را برای ورود به بزرگسالی آماده می کنند ، در تصادف یکی از آنها را از دست می دهند که زندگی آنها را برای همیشه تغییر می دهد.

دانلود فیلم Xue shi san 2018

یک کارآگاه زن بی پروا ، زینگمین ، هنگام تحقیق در مورد یک پرونده قتل ، قربانی را پیدا می کند که برهنه ، وارونه در حمام زیرزمین آویزان شده است. کارآگاه قدیمی لائوژو اطمینان می دهد که این یکی از پرونده های قتل زنجیره ای فاحشه است

دانلود فیلم Kohi ga Samenai Uchi Ni 2018

در یک کافه و صندلی خاص در ژاپن ، می توانید هنگام نوشیدن یک فنجان قهوه به گذشته سفر کنید. با این وجود 5 قانون / محدودیت وجود دارد. این امر برای بسته شدن و تغییر آینده فرد باز می شود اما در حال حاضر نیست.

بای یوتانگ ، ملقب به "موش صحرایی شیک" ، یک سلسله سلطنتی است که از رمان چینی قرن هفتم "هفت قهرمان و پنج گالانت" ساخته شده است. در جریان مذاکرات صلح بین دادگاه شاهنشاهی و مناطق غربی ، چهار شاهزاده از اولین گردان علناً به سربازان افتاده ادای احترام کردند ، اما ناگهان توسط گروهی از "گرگ های ولگرد" مورد حمله قرار گرفتند. آیا انتقام مناطق غربی ، تحریک پروردگار و جناح یا نیروهای مرموز دیگری بود که از این فرصت استفاده کردند و مشکلی ایجاد کردند؟ به بای یوتانگ دستور رسیدگی به پرونده "گرگ جرات مانور خوار" داده شد. او با کمک دوستش یو مو به سرعت حقیقت به اصطلاح "گرگ جرات مانورخوار" را کشف کرد. همه آنها توسط عروسک گردانی کنترل می شدند.

دانلود فیلم Autumn Fairy Tale 2019

دو دختری که در یک روز متولد شده اند و ناخواسته هنگام تولد سوئیچ می کنند. هنگام بازگشت به خانواده هایشان ، زندگی آنها به دلیل جابجایی تغییر یافته است.

دانلود فیلم Audition 1999

یک همسر بیوه پیشنهاد می دهد دختران را در یک استماع ویژه که یکی از دوستانش برای پیدا کردن همسر جدید برای او ترتیب داده است ، نمایش دهد. کسی که او تصور می کند این نیست که به نظر می رسد او چه کسی باشد.

دانلود فیلم An Affair 1998

خانمی در اواخر سی سالگی ، با یک معمار در سئول ازدواج کرده است ، با یک پسر برادت و زندگی مبرم به خدمات ، توسط خواهرش که در آمریکا زندگی می کند ، برای کمک به نامزدش درخواست می شود ...

دانلود فیلم Acting Out of Love 2020

وی هونگ جن یک بازیگر مبارز است که همیشه رویای سوپراستار شدن را در سر داشته است. هنگامی که دوستان قدیمی دبیرستان تصمیم می گیرند به او کمک کنند دوباره کلاهبردار قدیمی اش را کشف کند ، هونگ جن از او پیروی می کند - هوی-هسی فیلمنامه نویس کاملاً مستقل و جاه طلب