جدول پخش هفتگی
دانلود سریال کره ای The Witch’s Diner 2021
نام سریال رستوران جادوگر آخرین بروزرسانی قسمت 3 / زیرنویس 3
دانلود سریال کره ای The Penthouse 3: War in Life
نام سریال پنت هاوس فصل 3 آخرین بروزرسانی قسمت 7 / زیرنویس 7
دانلود سریال کره ای Imitation 2021
نام سریال تقلید آخرین بروزرسانی پایان یافته

دانلود انیمه Kimi ni Todoke: From Me to You

ساواکو کورونوما به دلیل شباهت زیادی که به دختر شبح The Ring دارد ، سو Ring تفاهم شده است. اما یک روز پسر خوب کلاس ، Kazehaya با او دوست می شود و بعد از آن همه چیز تغییر می کند و همچنین چشم انداز همه از ساواکو ، اما در آینده مبارزه ای در انتظار او خواهد بود.

پایان یافته

دانلود انیمه Yona of the Dawn 2014

شاهزاده خانم یونای مو قرمز پس از خیانت و فرار از خانه اش ، چهار اژدهای افسانه ای را جستجو می کند تا پادشاهی دزدیده شده خود را پس بگیرد.

پایان یافته

دانلود فیلم Come On Irene 2018

این فیلم با موضوع ایوائو شیشیدو ساخته شده است که در چهل سالگی ناگهان دهکده روستایی خود را ترک می کند ، اما هنگام مراسم خاکسپاری پدرش با یک عروس خارجی برمی گردد.

دانلود فیلم Kohi ga Samenai Uchi Ni 2018

در یک کافه و صندلی خاص در ژاپن ، می توانید هنگام نوشیدن یک فنجان قهوه به گذشته سفر کنید. با این وجود 5 قانون / محدودیت وجود دارد. این امر برای بسته شدن و تغییر آینده فرد باز می شود اما در حال حاضر نیست.

دانلود فیلم Audition 1999

یک همسر بیوه پیشنهاد می دهد دختران را در یک استماع ویژه که یکی از دوستانش برای پیدا کردن همسر جدید برای او ترتیب داده است ، نمایش دهد. کسی که او تصور می کند این نیست که به نظر می رسد او چه کسی باشد.

دانلود فیلم Are You Ready? Hey You Girl! 2018

فورویا تووا پسر زیبایی است که همیشه شیفتگان دختر داشته است ، اما هرگز دوست دختر نداشته و باکره باقی مانده است. او تصمیم می گیرد که دوست دختر خود را بدست آورد و دانشجوی معمولی تازه کار باحال و زیبا را به راحتی انتخاب کند Misono Miwa. وقتی او سعی می کند خود به خود از او بخواهد خارج شود ، او با پرخاشگری او را رد می کند. اما هرچه تووا بیشتر به او فکر کند ، بیشتر عاشق او می شود.

دانلود فیلم After-School Starlight 2019

سی ساوتوم دانش آموز کلاس اول دبیرستان است. او با دانش آموزان دیگر کنار نمی آید و زندگی مدرسه اش به طور کلی می مکد. وقتی او با دانشجویان پسر میزوکی روبرو شد ، همه چیز تغییر می کند ...

دانلود فیلم A.I. Love You 2016

یک داستان عاشقانه که عشق را با هوش مصنوعی به تصویر کشیده و با تلفن های هوشمند فیلمبرداری شده است. هاروکا هوشینو ، رویایی که می خواهد فروشگاه خود را داشته باشد ، همچنان درخواست استخدام در یک ...